KRL6432T4-M-R003-F-T1
SusumuSusumu
Susumu
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KRL6432T4-M-R003-F-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE
Fitxak: KRL6432T4-M-R003-F-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
KRL6432T4-M-R003-F-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KRL6432T4-M-R003-F-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.003 OHM 2W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 52348 pcs Datuen fitxa KRL6432T4-M-R003-F-T1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Series KRL Erresistentzia 3 mOhms
Energia (Watts) 2W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C
Amaiera kopurua 4 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm)
Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense Failure Rate -
Deskribapen zehatza 3 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil Konposizio Metal Foil