KRL6432E-M-R022-F-T1
SusumuSusumu
Susumu
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KRL6432E-M-R022-F-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.022 OHM 3W 2512 WIDE
Fitxak: 1.KRL6432E-M-R022-F-T1.pdf2.KRL6432E-M-R022-F-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
KRL6432E-M-R022-F-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KRL6432E-M-R022-F-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.022 OHM 3W 2512 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 295940 pcs Datuen fitxa 1.KRL6432E-M-R022-F-T1.pdf2.KRL6432E-M-R022-F-T1.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6432 Tamaina / dimentsioa 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Series KRL Erresistentzia 22 mOhms
Energia (Watts) 3W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Beste izenak 408-1623-2
KRL6432EMR022FT1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 22 mOhms ±1% 3W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil