KRL3216T4A-M-R001-G-T1
SusumuSusumu
KRL3216T4A-M-R001-G-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KRL3216T4A-M-R001-G-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.001 OHM 1W 1206 WIDE
Fitxak: KRL3216T4A-M-R001-G-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
KRL3216T4A-M-R001-G-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KRL3216T4A-M-R001-G-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.001 OHM 1W 1206 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 279098 pcs Datuen fitxa KRL3216T4A-M-R001-G-T1.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±150ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Series KRL Erresistentzia 1 mOhms
Energia (Watts) 1W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Beste izenak 408-1965-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 4
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 1 mOhms ±2% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil