KRL1632E-M-R068-F-T5
SusumuSusumu
KRL1632E-M-R068-F-T5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KRL1632E-M-R068-F-T5
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.068 OHM 1% 3/4W 1206
Fitxak: 1.KRL1632E-M-R068-F-T5.pdf2.KRL1632E-M-R068-F-T5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
KRL1632E-M-R068-F-T5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KRL1632E-M-R068-F-T5 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.068 OHM 1% 3/4W 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 986907 pcs Datuen fitxa 1.KRL1632E-M-R068-F-T5.pdf2.KRL1632E-M-R068-F-T5.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea ±50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series KRL Erresistentzia 68 mOhms
Energia (Watts) 0.75W, 3/4W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 408-1580-2
KRL1632EMR068FT5
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 155°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 68 mOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil