KRL11050-C-R002-G-T1
SusumuSusumu
KRL11050-C-R002-G-T1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KRL11050-C-R002-G-T1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena RES 0.002 OHM 5W 4320 WIDE
Fitxak: 1.KRL11050-C-R002-G-T1.pdf2.KRL11050-C-R002-G-T1.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
KRL11050-C-R002-G-T1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KRL11050-C-R002-G-T1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena RES 0.002 OHM 5W 4320 WIDE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 90563 pcs Datuen fitxa 1.KRL11050-C-R002-G-T1.pdf2.KRL11050-C-R002-G-T1.pdf
tolerantzia ±2% Tenperatura koefizientea ±100ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 11050 Tamaina / dimentsioa 0.197" L x 0.433" W (5.00mm x 11.00mm)
Series KRL Erresistentzia 2 mOhms
Energia (Watts) 5W Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Beste izenak KRL11C.002TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Ezaugarriak Automotive AEC-Q200, Current Sense
Failure Rate - Deskribapen zehatza 2 mOhms ±2% 5W Chip Resistor Wide 4320 (11050 Metric), 2043 Automotive AEC-Q200, Current Sense Metal Foil