HPL1005-5N1
SusumuSusumu
HPL1005-5N1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HPL1005-5N1
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 5.1NH 460MA 68.8 MOHM
Fitxak: HPL1005-5N1.pdf
  • Mezua
HPL1005-5N1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HPL1005-5N1 fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 5.1NH 460MA 68.8 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4750 pcs Datuen fitxa HPL1005-5N1.pdf
Mota Thin Film tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series HPL
balorazio - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 408-1318-2
HPL10055N1
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 300MHz induktantzia 5.1nH
Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm) Frekuentzia - Self Resonant 5.5GHz
Deskribapen zehatza 5.1nH Unshielded Thin Film Inductor 460mA 68.8 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 68.8 mOhm Max
Uneko balorazioa 460mA Uneko - Saturazioa -