HPL1005-12N
SusumuSusumu
HPL1005-12N Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HPL1005-12N
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 12NH 270MA 1.65 OHM
Fitxak: 1.HPL1005-12N.pdf2.HPL1005-12N.pdf
  • Mezua
HPL1005-12Nren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HPL1005-12N fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 12NH 270MA 1.65 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2947 pcs Datuen fitxa 1.HPL1005-12N.pdf2.HPL1005-12N.pdf
Mota Thin Film tolerantzia ±2%
Hornitzaileen gailuen paketea 0402 (1005 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
estali Unshielded Series HPL
balorazio - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0402 (1005 Metric)
Beste izenak 408-1013-2
HPL100512N
Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 300MHz induktantzia 12nH
Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm) Frekuentzia - Self Resonant 3.5GHz
Deskribapen zehatza 12nH Unshielded Thin Film Inductor 270mA 1.65 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 1.65 Ohm Max
Uneko balorazioa 270mA Uneko - Saturazioa -