HPL0603-2N7
SusumuSusumu
HPL0603-2N7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HPL0603-2N7
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.7NH 340MA 540 MOHM
Fitxak: 1.HPL0603-2N7.pdf2.HPL0603-2N7.pdf
  • Mezua
HPL0603-2N7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HPL0603-2N7 fabrikatzailea Susumu
deskribapena FIXED IND 2.7NH 340MA 540 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3364 pcs Datuen fitxa 1.HPL0603-2N7.pdf2.HPL0603-2N7.pdf
Mota Thin Film tolerantzia ±0.2nH
Hornitzaileen gailuen paketea 0201 (0603 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
estali Unshielded Series HPL
balorazio - Q @ Freq 10 @ 300MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 0201 (0603 Metric)
Beste izenak 408-1020-2 Tenperatura operatiboa -
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 500MHz induktantzia 2.7nH
Altuera - Eserita (Max) 0.013" (0.33mm) Frekuentzia - Self Resonant 7GHz
Deskribapen zehatza 2.7nH Unshielded Thin Film Inductor 340mA 540 mOhm Max 0201 (0603 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 540 mOhm Max
Uneko balorazioa 340mA Uneko - Saturazioa -