GL1L5MS500S-C
SusumuSusumu
GL1L5MS500S-C Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GL1L5MS500S-C
Fabrikatzaileak / Marka: Susumu
Produktuaren Deskribapena INDUCTOR DELAY LINE 5.0NS SMD
Fitxak: GL1L5MS500S-C.pdf
  • Mezua
GL1L5MS500S-Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GL1L5MS500S-C fabrikatzailea Susumu
deskribapena INDUCTOR DELAY LINE 5.0NS SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5937 pcs Datuen fitxa GL1L5MS500S-C.pdf
tolerantzia ±0.050nS Series GL1L
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width)
Beste izenak 408-1137-2
GL1L5MS500SC
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 50 Ohms
Deskribapen zehatza 5.0ns ±0.050nS Inductor Delay Line 100mA 50 Ohms 16-SOIC (0.239", 6.06mm Width) Denbora atzeratzea 5.0ns
DC Erresistentzia (DCR) 1 Ohm Max Oraingo 100mA