KDE2406PTS1
SunonSunon
Sunon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KDE2406PTS1
Fabrikatzaileak / Marka: Sunon
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE
Fitxak: 1.KDE2406PTS1.pdf2.KDE2406PTS1.pdf
  • Mezua
KDE2406PTS1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KDE2406PTS1 fabrikatzailea Sunon
deskribapena FAN AXIAL 60X25.5MM 24VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6898 pcs Datuen fitxa 1.KDE2406PTS1.pdf2.KDE2406PTS1.pdf
Zabalera 25.50mm pisu 0.132 lb (59.87g)
Tentsio-tartea 20.4 ~ 27.6VDC Tentsioaren balioa 24VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa 0.200 in H2O (49.8 Pa)
Tamaina / dimentsioa Square - 60mm L x 60mm H Series KDE
RPM 4500 RPM Energia (Watts) 2.60W