KD1205PHS3 H
SunonSunon
Sunon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: KD1205PHS3 H
Fabrikatzaileak / Marka: Sunon
Produktuaren Deskribapena FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE
Fitxak: KD1205PHS3 H.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
KD1205PHS3 Hren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia KD1205PHS3 H fabrikatzailea Sunon
deskribapena FAN AXIAL 50X15MM 12VDC WIRE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5367 pcs Datuen fitxa KD1205PHS3 H.pdf
Zabalera 15.00mm pisu -
Tentsio-tartea - Tentsioaren balioa 12VDC
Bukaera 2 Wire Leads Presio estatikoa -
Tamaina / dimentsioa Square - 52mm L x 52mm H Series KD
RPM - Energia (Watts) 900mW