| Zenbakiaren zenbakia | A1259HBL-TC | fabrikatzailea | Sunon |
|---|---|---|---|
| deskribapena | FAN AXIAL 254X89MM 115VAC WIRE | Lead Free Status / RoHS egoera | Beruna / RoHS ez betetzen ditu |
| Kopurua eskuragarri | 3578 pcs | Datuen fitxa | A1259HBL-TC.pdf |
| Zabalera | 89.00mm | pisu | 4.4 lbs (2kg) |
| Tentsio-tartea | 80 ~ 125VAC | Tentsioaren balioa | 115VAC |
| Bukaera | 2 Wire Leads | Presio estatikoa | 0.370 in H2O (92.2 Pa) |
| Tamaina / dimentsioa | Round - 254mm Dia | Series | A |
| RPM | 2000 RPM | Energia (Watts) | 68.0W |
| Beste izenak | 259-1109 A1259-MBL-TC A1259HBLTC A1259MBLTC Z115P0M9B1L--S |
Tenperatura operatiboa | 14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C) |
| Noise | 56.0 dB(A) | Materiala - Markoa | Aluminum |
| Materiala - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Bizitza @ tenperatura. | - |
| Lead Free Status / RoHS egoera | Contains lead / RoHS non-compliant | Ingress Protection | - |
| Ezaugarriak | - | Fan mota | Tubeaxial |
| Uneko balorazioa | 0.600A | Errodamendu mota | Ball |