XVT1LUG48D
SunLEDSunLED
XVT1LUG48D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: XVT1LUG48D
Fabrikatzaileak / Marka: SunLED
Produktuaren Deskribapena LED 4.8MM GREEN DIFFUSED RA CBI
Fitxak: XVT1LUG48D.pdf
  • Mezua
XVT1LUG48Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia XVT1LUG48D fabrikatzailea SunLED
deskribapena LED 4.8MM GREEN DIFFUSED RA CBI Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5358 pcs Datuen fitxa XVT1LUG48D.pdf
Uhin - gailurra 565nm Tentsioaren balorazioa 2V
Angeluen ikuspegia 60° Series -
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Balorazioa 29mcd Lente mota Diffused, Tinted
Lens Style / Tamaina Round with Domed Top, 4.80mm Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza LED Circuit Board Indicator Single Green Diffused, Tinted 2V 140mA Round with Domed Top, 4.80mm Through Hole, Right Angle Oraingo 140mA
konfigurazioa Single Kolore Green
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
XVT1LUR48D
XVT1LUR48D
fabrikatzaileak: SunLED
deskribapena: LED 4.8MM RED DIFFUSED RA CBI
Stockean: 4395 pcs
Deskarga: XVT1LUR48D.pdf
RFQ
5530002836F
5530002836F
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED CBI 3MM GN/GN DIFF BI-LVL RA
Stockean: 198301 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Dialight
deskribapena: LED CBI 3MM TRI GRN/X/GRN
Deskarga:
SSF-LXH2103GGD/4
SSF-LXH2103GGD/4
fabrikatzaileak: Lumex, Inc.
deskribapena: LED 3MM 2-HIGH GREEN/GREEN PCMNT
Deskarga: SSF-LXH2103GGD/4.pdf
SSA-LXH1025ID
SSA-LXH1025ID
fabrikatzaileak: Lumex, Inc.
deskribapena: LED ARRAY 2.5X5MM 10-SEG RED
Deskarga: SSA-LXH1025ID.pdf
deskribapena: LED 5MM VERT SUP DIFF GRN PC MNT
Deskarga: 5615201050F.pdf
XVT1LUY48D
XVT1LUY48D
fabrikatzaileak: SunLED
deskribapena: LED 4.8MM YELLOW DIFFUSED RA CBI
Deskarga: XVT1LUY48D.pdf
HLMP-2450-EF000
HLMP-2450-EF000
fabrikatzaileak: Avago Technologies (Broadcom Limited)
deskribapena: LIGHT BAR 0.8X0.195" YELLOW
Deskarga: HLMP-2450-EF000.pdf
5308H7
5308H7
fabrikatzaileak: VCC (Visual Communications Company)
deskribapena: LED YELLOW T1-3/4 RT ANG PCB
Deskarga: 5308H7.pdf
deskribapena: LED CBI 3MM 4X1 YLW,GRN,GRN,GRN
Deskarga: 5680203222F.pdf
ELM13155GD
ELM13155GD
fabrikatzaileak: Bivar, Inc.
deskribapena: LED ASSY VERT 5MM GRN 565NM