RCR875DNP-331K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCR875DNP-331K
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM
Fitxak: RCR875DNP-331K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RCR875DNP-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCR875DNP-331K fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 410MA 970 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147285 pcs Datuen fitxa RCR875DNP-331K.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" Dia (7.80mm)
estali Shielded Series RCR-875D
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.295" (7.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Shielded Inductor 410mA 970 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 970 mOhm Max Uneko balorazioa 410mA