RCR664DNP-331K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCR664DNP-331K
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 250MA 1.69 OHM
Fitxak: RCR664DNP-331K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RCR664DNP-331Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCR664DNP-331K fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 250MA 1.69 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189709 pcs Datuen fitxa RCR664DNP-331K.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
estali Shielded Series RCR-664D
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 330µH Altuera - Eserita (Max) 0.256" (6.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 330µH Shielded Inductor 250mA 1.69 Ohm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 1.69 Ohm Max Uneko balorazioa 250mA