RCP1317NP-151L
Sumida CorporationSumida Corporation
RCP1317NP-151L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCP1317NP-151L
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 1.9A 195 MOHM TH
Fitxak: RCP1317NP-151L.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
RCP1317NP-151Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCP1317NP-151L fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 150UH 1.9A 195 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 120258 pcs Datuen fitxa RCP1317NP-151L.pdf
Mota - tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.531" Dia (13.50mm)
estali Shielded Series RCP1317
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.689" (17.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Shielded Inductor 1.9A 195 mOhm Max Radial
DC Erresistentzia (DCR) 195 mOhm Max Uneko balorazioa 1.9A
Uneko - Saturazioa 2.4A