LF2020NP-103
Sumida CorporationSumida Corporation
LF2020NP-103 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: LF2020NP-103
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena CMC 10MH 600MA 2LN TH
Fitxak: LF2020NP-103.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
LF2020NP-103ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia LF2020NP-103 fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena CMC 10MH 600MA 2LN TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 116927 pcs Datuen fitxa LF2020NP-103.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.827" L x 0.638" W (21.00mm x 16.20mm) Series LF
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Vertical, 4 PC Pin Beste izenak 308-1349
Tenperatura operatiboa - Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio @ maiztasuna 10mH @ 1kHz
Altuera (Max) 0.886" (22.50mm) Iragazki mota Power Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 10mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 1 Ohm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 1 Ohm Uneko balorazioa (Max) 600mA