CR75-331KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CR75-331KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CR75-331KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM
Fitxak: CR75-331KC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CR75-331KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CR75-331KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 400MA 1.26 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3934 pcs Datuen fitxa CR75-331KC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series CR75
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-1255-2
CR75331KC
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Frekuentzia - Self Resonant 4.3MHz
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 1.26 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.26 Ohm Max
Uneko balorazioa 400mA Uneko - Saturazioa -