CLQ61NP-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CLQ61NP-331MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 70MA 7.15 OHM
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
CLQ61NP-331MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CLQ61NP-331MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 70MA 7.15 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 145952 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
estali Unshielded Series CLQ61
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua -
Tenperatura operatiboa - Muntaketa mota -
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 330µH Unshielded Inductor 70mA 7.15 Ohm Max DC Erresistentzia (DCR) 7.15 Ohm Max
Uneko balorazioa 70mA Uneko - Saturazioa -