CDRH4D28CNP-4R7PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH4D28CNP-4R7PC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDRH4D28CNP-4R7PC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.8A 63 MOHM SMD
Fitxak: CDRH4D28CNP-4R7PC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
CDRH4D28CNP-4R7PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDRH4D28CNP-4R7PC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.8A 63 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 87398 pcs Datuen fitxa CDRH4D28CNP-4R7PC.pdf
Mota - tolerantzia ±25%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
estali Shielded Series CDRH4D28C
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-2043-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Inductor 1.8A 63 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 63 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.8A Uneko - Saturazioa -