CDR95NP-151MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR95NP-151MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 150UH 900MA 454 MOHM
Fitxak: CDR95NP-151MC.pdf
  • Mezua
CDR95NP-151MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR95NP-151MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 150UH 900MA 454 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2856 pcs Datuen fitxa CDR95NP-151MC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.508" L x 0.370" W (12.90mm x 9.40mm)
estali Unshielded Series CDR95
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 150µH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 150µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 454 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 454 mOhm Max Uneko balorazioa 900mA
Uneko - Saturazioa 1.1A