CDR74BNP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR74BNP-101KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR74BNP-101KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM
Fitxak: CDR74BNP-101KC.pdf
  • Mezua
CDR74BNP-101KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR74BNP-101KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 100UH 550MA 490 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5092 pcs Datuen fitxa CDR74BNP-101KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Shielded Series CDR74B
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 80°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 100µH Altuera - Eserita (Max) 0.193" (4.90mm)
Frekuentzia - Self Resonant 8.3MHz Deskribapen zehatza 100µH Shielded Inductor 550mA 490 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 490 mOhm Max Uneko balorazioa 550mA