CDR105-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDR105-331MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDR105-331MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 330UH 440MA 1.03 OHM
Fitxak: CDR105-331MC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CDR105-331MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDR105-331MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 330UH 440MA 1.03 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4918 pcs Datuen fitxa CDR105-331MC.pdf
Mota - tolerantzia -15%, +20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.362" W (10.00mm x 9.20mm)
estali Shielded Series CDR105
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-1145-2
CDR105331MC
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 330µH
Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm) Frekuentzia - Self Resonant 4.2MHz
Deskribapen zehatza 330µH Shielded Inductor 440mA 1.03 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 1.03 Ohm Max
Uneko balorazioa 440mA Uneko - Saturazioa -