CDMC6D28NP-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDMC6D28NP-2R2MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDMC6D28NP-2R2MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 6A 19.3 MOHM SMD
Fitxak: CDMC6D28NP-2R2MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
CDMC6D28NP-2R2MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDMC6D28NP-2R2MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 2.2UH 6A 19.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 83669 pcs Datuen fitxa CDMC6D28NP-2R2MC.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.285" L x 0.256" W (7.25mm x 6.50mm)
estali Shielded Series CDMC6D28
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-1569-1 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Inductor 6A 19.3 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 19.3 mOhm Max
Uneko balorazioa 6A Uneko - Saturazioa 6A