CDH74NP-150LC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH74NP-150LC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH74NP-150LC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 15UH 2.1A 83 MOHM SMD
Fitxak: CDH74NP-150LC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CDH74NP-150LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH74NP-150LC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 15UH 2.1A 83 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 320598 pcs Datuen fitxa CDH74NP-150LC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±15%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.315" L x 0.287" W (8.00mm x 7.30mm)
estali Unshielded Series CDH74
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 15µH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 83 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 83 mOhm Max Uneko balorazioa 2.1A