CDH53NP-221JC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH53NP-221JC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH53NP-221JC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 220UH 260MA 3.73 OHM
Fitxak: CDH53NP-221JC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1500 pcs
  • Mezua
CDH53NP-221JCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH53NP-221JC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 220UH 260MA 3.73 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 327015 pcs Datuen fitxa CDH53NP-221JC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series CDH53
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak CDH53NP-221JCTR Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1kHz induktantzia 220µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 220µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 3.73 Ohm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 3.73 Ohm Max
Uneko balorazioa 260mA Uneko - Saturazioa -