CDH53-3R3MC
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH53-3R3MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.88A 88 MOHM
Fitxak: CDH53-3R3MC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CDH53-3R3MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH53-3R3MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 3.3UH 1.88A 88 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6109 pcs Datuen fitxa CDH53-3R3MC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.205" W (6.00mm x 5.20mm)
estali Unshielded Series CDH53
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-1199-2
CDH533R3MC
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Ferrite Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Indukzio maiztasuna - Test 7.96MHz induktantzia 3.3µH
Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 1.88A 88 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 88 mOhm Max
Uneko balorazioa 1.88A Uneko - Saturazioa -