CDH115NP-271KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDH115NP-271KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDH115NP-271KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 270UH 590MA 730 MOHM
Fitxak: CDH115NP-271KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CDH115NP-271KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDH115NP-271KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 270UH 590MA 730 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 135910 pcs Datuen fitxa CDH115NP-271KC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.441" L x 0.433" W (11.20mm x 11.00mm)
estali Unshielded Series CDH115
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 1kHz
induktantzia 270µH Altuera - Eserita (Max) 0.205" (5.20mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 270µH Unshielded Wirewound Inductor 590mA 730 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 730 mOhm Max Uneko balorazioa 590mA