CDEP149NP-3R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CDEP149NP-3R0MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 3UH 28A 2.3 MOHM SMD
Fitxak: CDEP149NP-3R0MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
CDEP149NP-3R0MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CDEP149NP-3R0MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 3UH 28A 2.3 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 68764 pcs Datuen fitxa CDEP149NP-3R0MC.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.598" L x 0.598" W (15.20mm x 15.20mm)
estali Shielded Series CDEP149
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 3µH Altuera - Eserita (Max) 0.394" (10.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 3µH Shielded Inductor 28A 2.3 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 2.3 mOhm Max Uneko balorazioa 28A
Uneko - Saturazioa 12.4A