CD75NP-470KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-470KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD75NP-470KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD
Fitxak: CD75NP-470KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CD75NP-470KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD75NP-470KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 47UH 1.1A 180 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 174589 pcs Datuen fitxa CD75NP-470KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series CD75
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 1.1A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 180 mOhm Max Uneko balorazioa 1.1A