CD75NP-220KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD75NP-220KC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD75NP-220KC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD
Fitxak: CD75NP-220KC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
  • Mezua
CD75NP-220KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD75NP-220KC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 22UH 1.5A 110 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 203742 pcs Datuen fitxa CD75NP-220KC.pdf
Mota - tolerantzia ±10%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series CD75
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 22µH Altuera - Eserita (Max) 0.217" (5.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 22µH Unshielded Inductor 1.5A 110 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 110 mOhm Max Uneko balorazioa 1.5A