CD73NP-470MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CD73NP-470MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CD73NP-470MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 680MA 252 MOHM
Fitxak: CD73NP-470MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
CD73NP-470MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CD73NP-470MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 47UH 680MA 252 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 213049 pcs Datuen fitxa CD73NP-470MC.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
estali Unshielded Series CD73
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Tenperatura operatiboa -30°C ~ 100°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materiala - Core Ferrite
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Indukzio maiztasuna - Test 2.52MHz
induktantzia 47µH Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Inductor 680mA 252 mOhm Max Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 252 mOhm Max Uneko balorazioa 680mA