252012CDMCDS-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
252012CDMCDS-4R7MC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 252012CDMCDS-4R7MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.4A 150 MOHM
Fitxak: 252012CDMCDS-4R7MC.pdf
  • Mezua
252012CDMCDS-4R7MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 252012CDMCDS-4R7MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 4.7UH 1.4A 150 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5317 pcs Datuen fitxa 252012CDMCDS-4R7MC.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea 1008 (2520 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
estali Shielded Series 252012CDMC/DS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1008 (2520 Metric)
Beste izenak 308-2346-2 Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 1MHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 1.4A 150 mOhm 1008 (2520 Metric) DC Erresistentzia (DCR) 150 mOhm
Uneko balorazioa 1.4A Uneko - Saturazioa 1.6A