0624CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0624CDMCCDS-2R2MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 7A 28 MOHM
Fitxak: 0624CDMCCDS-2R2MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Mezua
0624CDMCCDS-2R2MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0624CDMCCDS-2R2MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 2.2UH 7A 28 MOHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95212 pcs Datuen fitxa 0624CDMCCDS-2R2MC.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
estali Shielded Series 0624CDMC/DS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-2450-6 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 2.2µH
Altuera - Eserita (Max) 0.094" (2.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Molded Inductor 7A 28 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 28 mOhm Max
Uneko balorazioa 7A Uneko - Saturazioa 12.8A