0415CDMCCDS-2R2MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 0415CDMCCDS-2R2MC
Fabrikatzaileak / Marka: Sumida Corporation
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 2.2UH 3.3A 78MOHM SMD
Fitxak: 0415CDMCCDS-2R2MC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
0415CDMCCDS-2R2MCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 0415CDMCCDS-2R2MC fabrikatzailea Sumida Corporation
deskribapena FIXED IND 2.2UH 3.3A 78MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 215433 pcs Datuen fitxa 0415CDMCCDS-2R2MC.pdf
Mota Molded tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea SMD Tamaina / dimentsioa 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
estali Shielded Series 0415CDMCC/DS
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 308-2533-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Indukzio maiztasuna - Test 100kHz
induktantzia 2.2µH Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm)
Frekuentzia - Self Resonant - Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 2.2µH Shielded Molded Inductor 3.3A 78 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 78 mOhm Max
Uneko balorazioa 3.3A Uneko - Saturazioa 5.5A