RSC40DRYI-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSC40DRYI-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Fitxak: RSC40DRYI-S93.pdf
  • Mezua
RSC40DRYI-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSC40DRYI-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4655 pcs Datuen fitxa RSC40DRYI-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 40
Posizio kopurua 80 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Threaded Insert, 4-40
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RSC40DRYN-S734
RSC40DRYN-S734
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Stockean: 4992 pcs
Deskarga: RSC40DRYN-S734.pdf
RFQ
RSC40DRYH-S734
RSC40DRYH-S734
Stockean: 5451 pcs
Deskarga: RSC40DRYH-S734.pdf
RFQ
RSC40DRYI
RSC40DRYI