RSC07DREN-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RSC07DREN-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Fitxak: RSC07DREN-S93.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
RSC07DREN-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RSC07DREN-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 13552 pcs Datuen fitxa RSC07DREN-S93.pdf
Bukaera Solder Eyelet(s) Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 7
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Generoa Female Flange Feature -
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 10.0µin (0.25µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)