RCC40DRTH-S93
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCC40DRTH-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Fitxak: RCC40DRTH-S93.pdf
  • Mezua
RCC40DRTH-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCC40DRTH-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7749 pcs Datuen fitxa RCC40DRTH-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 40
Posizio kopurua 80 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RCC40DRTF-S13
RCC40DRTF-S13
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.100
Stockean: 6550 pcs
Deskarga: RCC40DRTF-S13.pdf
RFQ
RCC40DRTH-S13
RCC40DRTH-S13
Stockean: 7626 pcs
Deskarga: RCC40DRTH-S13.pdf
RFQ
RCC40DRTH
RCC40DRTH