RCC31DREF-S734
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCC31DREF-S734
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100
Fitxak: RCC31DREF-S734.pdf
  • Mezua
RCC31DREF-S734ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCC31DREF-S734 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8174 pcs Datuen fitxa RCC31DREF-S734.pdf
Bukaera Solder Eyelet(s) Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 31
Posizio kopurua 62 Muntaketa mota Panel Mount
Generoa Female Flange Feature Top Mount Opening, Floating Bobbin, 0.116" (2.95mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.031" (0.79mm)