RCC07DRTS-S93
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
Sullins Connector Solutions
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RCC07DRTS-S93
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Fitxak: RCC07DRTS-S93.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
RCC07DRTS-S93ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RCC07DRTS-S93 fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14821 pcs Datuen fitxa RCC07DRTS-S93.pdf
Bukaera Solder Series -
Irakurri Dual Pitch 0.100" (2.54mm)
Packaging Tray Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 7
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Through Hole
Generoa Female Flange Feature Side Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia
Ezaugarriak - Harremanetarako mota Full Bellows
Harremanetarako materiala Phosphor Bronze Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm)
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Green
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.093" (2.36mm)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
RCC07DRTN-S13
RCC07DRTN-S13
fabrikatzaileak: Sullins Connector Solutions
deskribapena: CONN EDGE DUAL FMALE 14POS 0.100
Stockean: 17793 pcs
Deskarga: RCC07DRTN-S13.pdf
RFQ
RCC07DRTS
RCC07DRTS