RBC31HETH
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBC31HETH
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
  • Mezua
RBC31HETHren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBC31HETH fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15090 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Phosphor Bronze Bukaera Solder
Zuzendaritza pilatzea Cantilever Shell tamaina, MIL Single
Series - RoHS egoera Tray
Ebazpena Non Specified - Dual Edge Irakurri -
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 31 Zuzendarien kopurua 0.100" (2.54mm)
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia RBC31HETH Maila, klase Polyphenylene Sulfide (PPS)
Maiztasuna - Geh Female Flange Feature 0.062" (1.57mm)
Ezaugarriak - deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 31POS 0.100
Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Top Mount Opening, Unthreaded, 0.125" (3.18mm) Dia Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold