RBB50DHAT
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: RBB50DHAT
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050
Fitxak: 1.RBB50DHAT.pdf2.RBB50DHAT.pdf
  • Mezua
RBB50DHATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia RBB50DHAT fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN EDGE DUAL FMALE 100POS .050 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6252 pcs Datuen fitxa 1.RBB50DHAT.pdf2.RBB50DHAT.pdf
Bukaera Solder, Staggered Series -
Irakurri Dual Pitch 0.050" (1.27mm)
Packaging Tube Tenperatura operatiboa -65°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio / Bay / Errenkada kopurua 50
Posizio kopurua 100 Muntaketa mota Through Hole, Right Angle
Generoa Female Flange Feature Flush Mount, Top Opening, Threaded Insert, 4-40
Kontaktua Amaitu Gold Kolore Black
Txartel mota Non Specified - Dual Edge Txartela Loditasuna 0.062" (1.57mm)