PZC36SBCN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC36SBCN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PZC36SBCN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL R/A 36POS
Fitxak: PZC36SBCN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PZC36SBCNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PZC36SBCN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL R/A 36POS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5605 pcs Datuen fitxa PZC36SBCN.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra - Beste izenak S1131-36
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 36
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Thermoplastic, Polyester Isolamendu altuera 0.140" (3.56mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole, Right Angle 36 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.320" (8.13mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)