PZC33SFAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC33SFAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PZC33SFAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS
Fitxak: PZC33SFAN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PZC33SFANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PZC33SFAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 33POS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3018 pcs Datuen fitxa PZC33SFAN.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.538" (13.67mm) Beste izenak S1211-33
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 33
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Thermoplastic, Polyester Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 33 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)