PZC31SFBN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC31SFBN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PZC31SFBN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS
Fitxak: PZC31SFBN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PZC31SFBNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PZC31SFBN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 31POS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6027 pcs Datuen fitxa PZC31SFBN.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.638" (16.21mm) Beste izenak S1221-31
Isolamendu materiala Thermoplastic, Polyester Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 31 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.220" (5.58mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.318" (8.08mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)