PZC28SAAN
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PZC28SAAN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PZC28SAAN
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS
Fitxak: PZC28SAAN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
PZC28SAANren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PZC28SAAN fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100 SINGL STR 28POS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4894 pcs Datuen fitxa PZC28SAAN.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Kontaktu-luzera orokorra 0.450" (11.43mm) Beste izenak S1011-28
Tenperatura operatiboa - Errenkada kopurua 1
Kargatutako posizio kopurua All Posizio kopurua 28
Muntaketa mota Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Altzairu pilatuak estaltzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Isolamendu materiala Thermoplastic, Polyester Isolamendu altuera 0.100" (2.54mm)
Isolamendu kolorea Black Ingress Protection -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Push-Pull
Deskribapen zehatza Connector Header Through Hole 28 position 0.100" (2.54mm) Uneko balorazioa 3A
Harremanetarako mota Male Pin Harremanetarako Forma Square
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako luzera - Post 0.120" (3.05mm)
Luzera konektatzea - ​​Estaltzea 0.230" (5.84mm) Kontaktua Amaitu Loditasuna - Post 100.0µin (2.54µm)