PRPC029SAAN-RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC029SAAN-RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRPC029SAAN-RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 29POS
Fitxak: PRPC029SAAN-RC.pdf
  • Mezua
PRPC029SAAN-RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRPC029SAAN-RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL STR 29POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140544 pcs Datuen fitxa PRPC029SAAN-RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk