PRPC026SBAN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC026SBAN-M71RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRPC026SBAN-M71RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 26POS
Fitxak: PRPC026SBAN-M71RC.pdf
  • Mezua
PRPC026SBAN-M71RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRPC026SBAN-M71RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 26POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 132793 pcs Datuen fitxa PRPC026SBAN-M71RC.pdf
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk