PRPC013SBAN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC013SBAN-M71RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRPC013SBAN-M71RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 13POS
Fitxak: PRPC013SBAN-M71RC.pdf
  • Mezua
PRPC013SBAN-M71RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRPC013SBAN-M71RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 13POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 189267 pcs Datuen fitxa PRPC013SBAN-M71RC.pdf
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Brass Idatzi atributuak -
Bukaera Solder Style Board to Board or Cable
Zuzendaritza pilatzea Male Pin shrouding 0.100" (2.54mm)
Ezkutuaren amaiera Square Series -
Errenkada Tartea - Estaltzea Unshrouded RoHS egoera Bulk
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Pitch - Connector -
Kontaktu-luzera orokorra 0.120" (3.05mm) Beste izenak S9512E-13
S9512E-13-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Errenkada kopurua 1
Posizio kopurua 13 Kontaktu kopurua Flash
Muntaketa mota Through Hole, Right Angle Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0 Materiala - Isolamendua All
Fabrikatzailearen zatia zenbakia PRPC013SBAN-M71RC Luzera - Bidalketa (estaltzea) -
Isolamendu materiala Gold Isolamendu altuera -
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 13 Positions Header, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 13POS Uneko balorazioa 3A per Contact
Uneko - Max / Kontaktua - Harremanetarako luzera - Post 0.230" (5.84mm)
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea Gold Kontaktua Amaitu - Post Flash
Kontaktua Amaitu - Mating 0.098" (2.50mm) Konektore mota Header, Breakaway