PRPC012SBAN-M71RC
Sullins Connector SolutionsSullins Connector Solutions
PRPC012SBAN-M71RC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PRPC012SBAN-M71RC
Fabrikatzaileak / Marka: Sullins Connector Solutions
Produktuaren Deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 12POS
Fitxak: PRPC012SBAN-M71RC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
PRPC012SBAN-M71RCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PRPC012SBAN-M71RC fabrikatzailea Sullins Connector Solutions
deskribapena CONN HEADER .100" SNGL R/A 12POS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 221715 pcs Datuen fitxa PRPC012SBAN-M71RC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Solder
Style Board to Board or Cable shrouding Unshrouded
Series - Errenkada Tartea - Estaltzea -
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk